przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Blisko setka dzieci na testach sprawnościowych do SMS Miedź Legnica

W poniedziałkowy poranek rozpoczęły się testy sprawnościowe do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Miedzi Legnica. Młodsi i starsi adepci piłki nożnej otrzymali szansę na zawalczenie o przyjęcie do piłkarskiej elity w Legnicy.

Pierwsi do prób sprawnościowych podeszli kandydaci do szkoły podstawowej. Zawodnicy z takich miejscowości jak Łódź, Konin czy bliżej położona Świdnica po intensywnej rozgrzewce podeszli do prób sprawnościowych, których zwieńczeniem były gry. Małe jak 1v1, aż po większe 4v4 z bramkarzami.

Po południu na start stanęli licealiści. Grupa zawodników przeszła przez podobne próby jak ich młodsi koledzy, lecz dodatkowo zostali poddani wymagającemu BeepTestowi. Następnie przeszli przez próbę mocy oraz szybkości, poprzez zadania techniczne, aż po małe formy gier.

Ostatecznie na legnickim boisku pojawiło się blisko 100 zawodników, którzy swoją obecnością wyrazili chęć dołączenia do Szkoły Podstawowej i Liceum Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica. Wyniki tych prób znane będą do 14 dni kalendarzowych!

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.