przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Cyberprzemoc - zajęcia z funkcjonariuszami Policji

Uczniowie klasy 7 i 8 wzięli udział w zajęciach zorganizowanych we współpracy z policjantami z Wydziału ds. Nieletnich. Tematem zajęć była cyberprzemoc. Funkcjonariusze Policji rozmawiali z chłopcami na temat zasad bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu. Na zajęciach zwrócono przede wszystkim uwagę na konsekwencje nieprzestrzegania prawa obowiązującego w Internecie, czyli mówiono o ochronie wizerunku, hejcie, prześladowaniu i wszystkim, co nazywamy ogólnie cyberprzemocą. Uczniowie dowiedzieli się też, jak reagować na takie zachowania i jak sobie z nimi radzić, gdy dotkną ich one osobiście. 

Podręczniki 2021/22
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.