przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Dzień Chłopaka na trampolinach

Klasy 4 i 5 z okazji Dnia Chłopaka razem z trenerami wybrały się do Parku Trampolin. Po szkoleniu i powtórzeniu wszystkich zasad, jakie obowiązują podczas pobytu na trampolinach, chłopcy mogli ruszyć do zabawy. Śmiechu było co niemiara i czas zleciał naszym podopiecznym bardzo szybko. Cieszymy się, że ten dzień był tak udany i jeszcze raz składamy chłopcom najlepsze życzenia z okazji ich święta. 

Podręczniki 2021/22
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.