Szkoła Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica :: Dzień chłopaka w SMS Miedź

przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Dzień chłopaka w SMS Miedź

2017_kino.jpgZ okazji Dnia Chłopaka uczniowie SMS byli z wychowawcami w kinie - klasy najmłodsze na filmie "Gang Wiewióra 2", a starsze na filmie "To". Dziewczyny przygotowały dla chłopców słodkości oraz konkursy na najsympatyczniejszego i najprzystojniejszego ucznia każdej klasy. Wyróżnieni otrzymali okolicznościowe dyplomy i książki o tematyce sportowej przygotowane przez dyrekcję szkoły.

SMS Plan Lekcji
SMS zastępstwa
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Dzisiaj bez dobrego szkolenia młodzieży nie ma profesjonalnego klubu, a szkoła to znakomite uzupełnienie oferty Akademii Piłkarskiej Miedzi. Liczę, że absolwenci SMS Miedź w przyszłości zostaną zawodowymi piłkarzami".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.