Dzień Edukacji Narodowej w SMS

2017_DZIEN_NAUCZYCIELA_SMS-5.jpgZ okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie Szkoły Podstawowej pod kierunkiem polonistki, pani Honoraty Sasin, wystawili spektakl pt."Bitwa pod Legnicowem", po którym nauczyciele i trenerzy zostali obdarowani kartkami z życzeniami przygotowanymi przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Dyrektor szkoły złożyła w tym dniu życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, a także uczniom jako współtworzącym szkołę. Podziękowała też za wszystkie wyrazy sympatii i docenienia pracy nauczycieli.