przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Dzień Edukacji Narodowej w SMS

2017_DZIEN_NAUCZYCIELA_SMS-5.jpgZ okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie Szkoły Podstawowej pod kierunkiem polonistki, pani Honoraty Sasin, wystawili spektakl pt."Bitwa pod Legnicowem", po którym nauczyciele i trenerzy zostali obdarowani kartkami z życzeniami przygotowanymi przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Dyrektor szkoły złożyła w tym dniu życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, a także uczniom jako współtworzącym szkołę. Podziękowała też za wszystkie wyrazy sympatii i docenienia pracy nauczycieli.

SMS Plan Lekcji
SMS zastępstwa
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Dzisiaj bez dobrego szkolenia młodzieży nie ma profesjonalnego klubu, a szkoła to znakomite uzupełnienie oferty Akademii Piłkarskiej Miedzi. Liczę, że absolwenci SMS Miedź w przyszłości zostaną zawodowymi piłkarzami".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.