przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Dzień otwarty w SMS Miedź Legnica

2019-dni-otwarte-sms-miedz-281554119829.jpgW poniedziałek w SMS Miedź Legnica odbyły się Dni Otwarte. Naszą szkołę odwiedziła spora grupa zawodników, którzy chcieliby uczyć się i grać w barwach Miedzi Legnica. Dni Otwarte były znakomitą okazją, aby zapoznać się z wyjątkową ofertą szkoły.

W Dniach Otwartych SMS Miedź Legnica udział wzięło prawie 120 osób. Potencjalni przyszli uczniowie SMS Miedź mieli okazję zapoznać się z dyrektorami szkoły oraz Akademii Miedzi. Następnie przyszli uczniowie przemieścili się do sal lekcyjnych, gdzie odbyli bardzo ciekawe zajęcia. Kandydaci mieli okazję rozwiązywać zagadki językowe, dowiedzieć się więcej na temat historii ziemi i wzięli udział w potyczkach językowych.

Po poznaniu szkoły wszyscy uczestnicy Dni Otwartych przemieścili się na boiska treningowe Akademii Miedzi, gdzie wzięli udział w treningach zaplanowanych przez trenerów. – Bardzo podobają mi się treningi. Szkoła też jest super. Poza tym Miedź Legnica to klub grający w ekstraklasie, tez kiedyś chciałbym w niej zagrać – powiedział nam Tomek, który chciał zobaczyć, jak funkcjonuje SMS Miedź na poziomie szkoły podstawowej.

Po treningu zarówno rodzice, jak i przyszli uczniowie SMS Miedź wybrali się do Bursy, gdzie mieli okazję zwiedzić miejsce zakwaterowania piłkarzy Akademii Miedzi. Dni Otwarte SMS Miedź Legnica okazały się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę” i na pewno wielu przyszłym uczniom pokazały, jak pracuje się w Akademii Miedzi. 


SMS Plan Lekcji
SMS zastępstwa
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń"

Eleonora Roosevelt

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.