przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Egzaminy maturalne w SMS

6 maja egzaminem z języka polskiego absolwenci LO SMS rozpoczęli zdawanie egzaminów dojrzałości. W tym roku oprócz obowiązkowych przedmiotów na poziomie podstawowym (język polski, język obcy - angielski, matematyka), uczniowie wybrali do zdawania na poziomie rozszerzonym biologię, geografię i język angielski. Ustne egzaminy dojrzałości w SMS będą zdawane z języka polskiego i języka angielskiego. Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach. 

SMS Plan Lekcji
SMS zastępstwa
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń"

Eleonora Roosevelt

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.