Egzaminy poprawkowe

Informujemy, że egzaminy poprawkowe odbędą się 25.08 (wtorek) o godz. 9 - język polski i analiza matematyczna (egzamin pisemny dla 8 uczniów z j.pol i dla 1 ucznia z analizy matematycznej) oraz o godz. 12 - język polski (egzamin ustny dla 8 uczniów). Następnie 26.08. (środa) o  godz. 9 - matematyka (egzamin pisemny dla 12 uczniów) oraz o godz. 13 -  matematyka, analiza matematyczna (egzamin ustny dla 13 uczniów). Podczas części pisemnej zostanie podany harmonogram części ustnej. Egzaminy odbędą się w nowej siedzibie szkoły przy ulicy Radosnej 17, segment D i E (wejście z tyłu budynku zajmowanego przez VII LO).

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane

belka-face-sms_2.jpg