przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Jak nie czytam, jak czytam!

7 czerwca uczniowie szkoły podstawowej mogli kolejny raz wziąć udział w ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam", której celem jest promowanie czytelnictwa. W jednej z klas urządziliśmy przytulną czytelnię i w niej uczniowie mogli wypocząć przy dowolnie wybranej książce. Do wyboru były zarówno książki ze szkolnej biblioteki, jak i te przyniesione do szkoły przez ochotników. Godzina z książką okazała się bardzo przyjemna, a co najważniejsze niektóre tytuły tak spodobały się uczniom, że zostały wypożyczone na dłużej. 

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.