przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Jakub Kaczemba w reprezentacji Polski U16

Kaczemba.pngJakub Kaczemba znalazł się wśród zawodników, których Rafał Lasocki - selekcjoner reprezentacji Polski do lat 16 powołał na zgrupowanie oraz turniej UEFA Development. Kuba znalazła się wśród 22 powołanych graczy, którzy wezmą udział w zgrupowaniu kadry U16 oraz turnieju UEFA Development. Kadra U16 w ramach rozgrywek zagra z Luksemburgiem (27 marca, 11:00, Szczecin) Republiką Południową Afryki (29 marca, 11:00, Szczecin) oraz Irlandią Północną (1 kwietnia, 10:30, Police). Gratulujemy!

 

Podręczniki 2022/23
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.