przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Już od wtorku egzaminy ósmoklasisty

Już od wtorku rozpoczną się w naszej szkole i w całej Polsce egzaminy ósmoklasisty. We wtorek nasi uczniowie zmierzą się z arkuszem z języka polskiego, w środę – z matematyki, w czwartek – z języka angielskiego. W naszej szkole egzamin odbędzie się w sali C212 na II piętrze. Egzaminy rozpoczną się punktualnie o godzinie 9.00, ale prosimy o wcześniejsze przybycie ze względów organizacyjnych. Za wszystkich naszych uczniów trzymamy kciuki i życzymy im powodzenia podczas egzaminu.

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.