przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Klasa 1 SP ogólnosportowa DZIEŃ OTWARTY

Akademia Piłkarska Miedzi Legnica i Szkoła Mistrzostwa Sportowego zapraszają na Dzień Otwarty dla kandydatów do klasy pierwszej ogólnosportowej szkoły podstawowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Miedź. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 13 listopada w godzinach od 16:30 do 18:30 w siedzibie SMS przy ul. Radosnej 17. Szczegółowych informacji udziela Maciej Sobolewski pod numerem telefonu 731 722 002 lub drogą mailową maciej.sobolewski@miedzlegnica.eu.

Podręczniki 2023/24
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.