przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Konkurs im. Jana Parandowskiego

MKOl.pngW tegorocznej edycji Konkursu  im. Jana Parandowskiego wzięli w tym roku udział uczniowie klasy ósmej: Karol Homa, Mieszko Szczerbiak i Aleksander Woś.  Konkurs jest organizowany przez Polski Komitet Olimpijski i ma zasięg ogólnopolski. Na konkurs, zgodnie z regulaminem, zostały wysłane opowiadania o tematyce sportowej. Mamy nadzieję, że jury spodobają się prace naszych uczniów. Trzymamy kciuki! 

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.