Konkurs "Jestem Eko"

Prace dwóch uczniów szkoły podstawowej: Adriana Michalskiego z klasy 5 i Gracjana Spcyhaja z klasy 6 oraz Jakuba Stępnia z klasy I a LO zostaly wysłane na ogólnopolski konkurs plastyczny "Jestem EKO". Organizatorem konkusu jest Fundacja Honor Pomagania Dzieciom. Celem konkursu jest promowanie oraz propagowanie nawyków proekologicznych. Zachęcenie dzieci i młodzieży do zainteresowania się tematyką ochrony środowiska. Rozwój umiejętności plastycznych wśród dzieci i młodzieży.

"Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że staną się one rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku"

Jesse Owens