przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Konkurs "Jestem Eko"

Prace dwóch uczniów szkoły podstawowej: Adriana Michalskiego z klasy 5 i Gracjana Spcyhaja z klasy 6 oraz Jakuba Stępnia z klasy I a LO zostaly wysłane na ogólnopolski konkurs plastyczny "Jestem EKO". Organizatorem konkusu jest Fundacja Honor Pomagania Dzieciom. Celem konkursu jest promowanie oraz propagowanie nawyków proekologicznych. Zachęcenie dzieci i młodzieży do zainteresowania się tematyką ochrony środowiska. Rozwój umiejętności plastycznych wśród dzieci i młodzieży.

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że staną się one rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku" 

Jesse Owens

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms.JPG

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.