przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Konkurs o klubie FC Barcelona

W SMS Miedź Legnica odbył się konkurs wiedzy o ulubionym klubie sportowym klasy 4 i 5 szkoły podstawowej, którym jest FC Barcelona. W konkursie rywalizowało 24 uczniów z tych klas. Test składał się z dwóch części: wiedzy o klubie oraz  pytań związanych z piłką nożną w języku niemieckim. Ostatecznie zwycięzcami zostali chłopcy z klasy 4:

 

I miejsce: Kacper Skrzydliński 

II miejsce : Hubert Pawełek 

III miejsce ex aequo: Gracjan Bzdyk, Michał Małek, Bartłomiej Michalski 

Wyróżnienie otrzymał Antoni Guryn, który jako jedyny uczeń z klasy 5 zdobył największą liczbę punktów.

Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia w dalszych konkursach. Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się na najbliższym apelu. Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Agnieszka Rosochacz, nauczycielka języka niemieckiego.

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że staną się one rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku" 

Jesse Owens

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.