Konkurs o klubie FC Barcelona

W SMS Miedź Legnica odbył się konkurs wiedzy o ulubionym klubie sportowym klasy 4 i 5 szkoły podstawowej, którym jest FC Barcelona. W konkursie rywalizowało 24 uczniów z tych klas. Test składał się z dwóch części: wiedzy o klubie oraz  pytań związanych z piłką nożną w języku niemieckim. Ostatecznie zwycięzcami zostali chłopcy z klasy 4:

I miejsce: Kacper Skrzydliński

II miejsce : Hubert Pawełek

III miejsce ex aequo: Gracjan Bzdyk, Michał Małek, Bartłomiej Michalski

Wyróżnienie otrzymał Antoni Guryn, który jako jedyny uczeń z klasy 5 zdobył największą liczbę punktów.

Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia w dalszych konkursach. Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się na najbliższym apelu. Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Agnieszka Rosochacz, nauczycielka języka niemieckiego.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń"

Eleonora Roosevelt