Konkurs plastyczno-językowy w języku niemieckim

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczno- językowy pn. „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa wraz z życzeniami w języku niemieckim”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-7 SP, którzy wykazali się niezwykłą kreatywnością oraz inwencją twórczą. Warto dodać, że jeden uczeń wykonał aż dwie kartki świąteczne.

W konkursie pierwsze miejsce zajął Jakub Żuraw z klasy VII, drugie miejsce przypadło Bartłomiejowi  Michalskiemu z klasy IV, na trzecim miejscu uplasował się Mateusz Wańkowicz z klasy VI.  Prace wyróżnione: Julian Skarbowski z klasy IV oraz Igor Bambecki z klasy VII. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody. Zwycięzcom gratulujemy. Galerię kartek świątecznych można podziwiać na trzecim piętrze Naszej szkoły. Wszystkim życzymy „Frohe Weihnachten”