przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Konkurs "Żyj bez nałogów"

Uczniowie klas 4-6 wzięli udział w konkursie "Żyj bez nałogów", zorganizowanym przez legnicką Straż Miejską.  W konkursie uczestniczyli uczniowie klas V, VI i VII legnickich szkół podstawowych, których zadaniem było przygotowanie plakatu związanego z przeciwdziałaniem uzależnieniom. Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji przez upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych. 

Podręczniki 2022/23
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.