przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Majówkowy seans filmowy klas IV i VI

Na początku maja klasy IV i VI wybrały się na norweski film pt. "Mamy talent". To wyróżniona przez jury dziecięce na Festiwalu Ale Kino! w Poznaniu komedia o dwóch przyjaźniących się ze sobą nastolatkach, którzy zakładają  kapelę Los Bando Immortale i udają się na skandynawski festiwal rockowy. Nasi uczniowie z uwagą śledzili losy bohaterów filmu, którzy z determinacją, odwagą i pewnością siebie wyruszyli w podróż, by spełnić swe marzenia. W trasie członkowie zespołu dowiadują się nowych prawd o sobie, umacniają relacje i nawiązują nowe przyjaźnie, konfrontują swoje wyobrażenia o świecie muzyki z rzeczywistością. Film był bardzo ciekawy i spodobał się naszym uczniom. 

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że staną się one rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku" 

Jesse Owens

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.