Maturalny sukces absolwentów SMS Miedź

IMG_20190507_090107_matura_m.jpgAbsolwenci Szkoły Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica osiągnęli bardzo dobre wyniki podczas egzaminów maturalnych. Młodzież z SMS Miedź osiągnęła zdawalność na poziomie 89,5%, gdy średnia w liceach w powiecie i województwie wyniosła około 85%, a w kraju 86%. Jak co roku, uczniowie bardzo dobrze wypadli podczas egzaminów z języków polskiego i angielskiego, a przy tym poradzili sobie z matematyką. W sekretariacie szkoły są do odbioru świadectwa dojrzałości.
Gratulujemy!

"Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że staną się one rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku"

Jesse Owens