przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Maturalny sukces absolwentów SMS Miedź

IMG_20190507_090107_matura_m.jpgAbsolwenci Szkoły Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica osiągnęli bardzo dobre wyniki podczas egzaminów maturalnych. Młodzież z SMS Miedź osiągnęła zdawalność na poziomie 89,5%, gdy średnia w liceach w powiecie i województwie wyniosła około 85%, a w kraju 86%. Jak co roku, uczniowie bardzo dobrze wypadli podczas egzaminów z języków polskiego i angielskiego, a przy tym poradzili sobie z matematyką. W sekretariacie szkoły są do odbioru świadectwa dojrzałości.
Gratulujemy!


SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że staną się one rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku" 

Jesse Owens

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
https://www.facebook.com/AkademiaPilkarskaMiedzLegnica/?eid=ARBMy0Gz79peb1tPkViCnjtwt06zbJqQi-FtHgie0vd39zkdr_dwiorg-eORatUj1F2b118MXnFAe_17
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.