przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Matury na 100%

one-hundred-706878_1280.jpgSerdecznie gratulujemy naszym Maturzystom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki egzaminu dojrzałości. Nasza klasa maturalna jako jedyna w Legnicy może pochwalić się stuprocentową zdawalnością! Absolwenci LO Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica uzyskali następujące wyniki: język polski - 67 %  (powiat 57%, województwo 56%, kraj  55%), matematyka -54 % (powiat 51%, województwo 54%, kraj 56%), język angielski, poziom podstawowy -75% (powiat 73%,  województwo 76%, kraj 75%). Ciężka praca naszych uczniów dała znakomite rezulaltaty, wyniki są na poziomie średniej krajowej lub wyższe. Jeszcze raz gratulujemy! 

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2021/22
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.