przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Miedziana Legnica na pracach naszych artystów

Uczniowie z klas 5 i 6 SP wykonali prace na konkurs plastyczny: “Miasto miedzi i kolorów – magia legnickiej jesieni” 2023, który został zorganizowany przez Towarzystwo Miłośników Legnicy Pro Legnica. Konkurs pozwolił uczniom przedstawić oryginalne wizje plastyczne naszego miasta. Na wykonanych pracach możemy dostrzec charakterystyczną cechę naszego regionu, jaką jest wydobycie miedzi. Zapraszamy do galerii prac.

Podręczniki 2022/23
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.