przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Mikołajki w SMS Miedź Legnica

2017_mikolaj_w_sms_miedz-1.jpgJak co rok w grudniu, w SMS Miedź Legnica pojawił się Mikołaj i obdarował uczniów cukierkami po uprzednim upewnieniu się u nauczycieli, czy byli grzeczni i zasłużyli na niespodziankę. W tym roku również, podobnie jak w poprzednich latach, okazało się, że w SMS Miedź uczą się same grzeczne dzieci.

SMS Plan Lekcji
SMS zastępstwa
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Dzisiaj bez dobrego szkolenia młodzieży nie ma profesjonalnego klubu, a szkoła to znakomite uzupełnienie oferty Akademii Piłkarskiej Miedzi. Liczę, że absolwenci SMS Miedź w przyszłości zostaną zawodowymi piłkarzami".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.