przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Nowości w szkolnej bibliotece

Czytelnictwo.jpegZ przyjemnością informujemy, że w szkolnej bibliotece pojawiło się wiele ciekawych nowości. Zachęcamy do wypożyczania zarówno starszych, jak i młodszych uczniów, a znajdziecie teraz w bilbiotece sporo książek o tematyce piłkarskiej, a także wiele innych tytułów, które mogą umilić wam czas po lekcjach. Szkolny księgozbiór pomógł nam wzbogacić Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. 

Podręczniki 2023/24
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.