przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Portrety bohaterów naszej wolności na szóstkę!

Uczniowie z kl. 7 SP wzięli udział w akcji: #szóstkazwolności. Jej celem jest upamiętnienie postaci, które odegrały najważniejszą rolę w procesie odzyskiwania przez Polskę niepodległości. Chłopcy namalowali bohaterów, dzięki którym po 123 latach nasz kraj znów zaistniał jako suwerenne państwo. Zapraszamy do galerii prac!

Podręczniki 2022/23
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.