przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Poseł Robert Obaz na lekcji wiedzy o społeczeństwie

O aktywności obywatelskiej, zadaniach sejmu i senatu, obowiązkach posłów i senatorów oraz codziennej pracy polityka rozmawiał z uczniami klas 8 SP, 1 i 2 LO poseł Robert Obaz. Spotkanie zorganizowano w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie i miało ono na celu promowanie aktywnych postaw obywatelskich. Pozwoliło też chłopcom poszerzyć wiedzę na temat zasad funkcjonowania państwa.  

Podręczniki 2021/22
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.