przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Powiatowy konkurs wiedzy o języku niemieckim

Uczniowie klasy 4LO Bartosz Trawiński i Jakub Zięba wzięli dzisiaj udział w powiatowym konkursie wiedzy o języku niemieckim, zorganizowanym przez Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Urząd Miasta Legnica i Stowarzyszenie Pasjonatów Języka Niemieckiego Germaniko. Nasi uczniowie rywalizowali z przedstawicielami 11 szkół średnich. Wyniki poznamy w kwietniu. Trzymamy kciuki!

Podręczniki 2023/24
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.