przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Próbny egzamin gimnazjalny w SMS Miedź

2017_egzamin_gimnazjalny.jpgW dniach 5-7 grudnia uczniowie klasy III Gimnazjum piszą próbny egzamin gimnazjalny: w części humanistycznej z języka polskiego oraz historii i wiedzy o społeczeństwie, w części matematyczno - przyrodniczej z matematyki i przedmiotów przyrodniczych oraz z języka obcego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Wszyscy uczniowie wybrali w tym roku do zdawania język angielski.

SMS Plan Lekcji
SMS zastępstwa
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Dzisiaj bez dobrego szkolenia młodzieży nie ma profesjonalnego klubu, a szkoła to znakomite uzupełnienie oferty Akademii Piłkarskiej Miedzi. Liczę, że absolwenci SMS Miedź w przyszłości zostaną zawodowymi piłkarzami".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.