przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Przytulamy się do drzew

Istnieją dowody na to, że przytulanie drzew jest doskonałym sposobem ukojenia dla nerwów, ładzenia depresji czy nadpobudliwości. Jest także naturalnym patentem na odprężenie i ucieczkę od codziennego zgiełku oraz zanieczyszczeń w miastach. Ponadto ten rodzaj kontaktu z naturą świetnie wpływa na dzieci, ponieważ ułatwia im uczenie się i poznawanie świata. Skuteczność tej metody poznawali uczniowie młodszych klas SP, którzy pod opieką pani Marioli Parylak-Kotwicy spędzili czas na świeżym powietrzu, przytulając się do przepięknych drzew otaczających szkołę. 

Podręczniki 2022/23
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.