Szkoła Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica :: Relaks w kinie

przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Relaks w kinie

2017_kino.jpgUczniowie klasy I i II LO byli wraz z nauczycielami w kinie na filmie "Botoks" Patryka Vegi pokazującym w przejaskrawiony sposób kondycję służby zdrowia w Polsce. Film wzbudził w licealistach mieszane uczucia, czyli może stanowić dobry przykład do rozprawki maturalnej.

SMS Plan Lekcji
SMS zastępstwa
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Dzisiaj bez dobrego szkolenia młodzieży nie ma profesjonalnego klubu, a szkoła to znakomite uzupełnienie oferty Akademii Piłkarskiej Miedzi. Liczę, że absolwenci SMS Miedź w przyszłości zostaną zawodowymi piłkarzami".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.