przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Rozpoczęła się matura!

Dziś bardzo ważny dzień dla absolwentów ostatniej klasy Licemu Mistrzostwa Sportowego. Rozpoczyna się trwający kilka dni egzamin maturalny. Przed egzaminem z języka polskiego maturzyści usłyszeli słowa wsparcia od pani Joanny Jaroszewicz, wychowawczyni klasy, która wręczyła im również długopisy z napisem: "Powodzenia". Trzymamy kciuki i życzymy naszym uczniom samych sukcesów podczas tegorocznych matur. 

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.