przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Rozstrzygnięcie konkursu "Mój ulubiony bohater literacki"

Dnia 6 czerwca rozstrzygnięto konkurs plastyczno-czytelniczy pt. "Mój ulubiony bohater literacki", zorganizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Zadaniem uczniów szkoły podstawowej było przygotowanie portretu książkowej postaci, która najbardziej przypadła im do gustu podczas czytelniczych podróży. Zwycięzcą został Szymon Kozik z klasy 5a, który przygotował podobiznę Mikołajka z opowiadań Rene Goscinny'ego. Na podium znaleźli się Brajan Kubicki z 5a, autor ilustracji nawiązującej do "Akademii Pana Kleksa" i Paweł Rosa z 6a, twórca podobizny Bilba Bagginsa - głównego bohatera "Hobbita" J.R.R. Tolkiena. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje!

Podręczniki 2023/24
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.