przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

SMS Cup Katowice

Podzas rozgrywek 10 kwietnia zaprezentowały się drużyny z klasy 4 i 6. Znakomicie spisała się reprezentacja klasy 6, która pod wodzą Pawła Dziakowicza zajęła 2 miejsce w turnieju. Nasz zespół w rozgrywkach grupowych wygrał z SMS II Katowice 2:0 oraz zremisował z SMS I Wrocław 1:1. W meczu o wejście do finału zmierzyliśmy się z rówieśnikami z SMS Żywiec. Dwa gole Dawida Drozdowskiego oraz 1 trafienie Mieszko Szczerbiaka dało nam możliwość gry w finale. W meczu o 1 miejsce ponownie rywalizowaliśmy ze szkołą z Wroclawia, która po końcowym gwizdku cieszyła się z wygranej w całym turnieju.

11 kwietnia na boisku zaprezentowały się klasy 5, 7 i 8. Czwarte miejsce w turnieju "SMS CUP" zajęła reprezentacja klasy 7. W rozgrywkach grupowych chłopcy zmierzyli się z SMS Katowice (wygrana 3:0), SMS Wrocław (przegrana 1:2) oraz SMS Żywiec (wygrana 4:0).  W meczu o finał podopieczni Dariusza Morawskiego zmierzyli się z zespołem z Wrocławia. O końcowym wyniku przesądziła seria rzutów karnych, z których zwycięsko wyszli zawodnicy z Wrocławia. Ostatecznie nasz zespół zajął czwarte miejsce w całym turnieju, ulegając w ostatnim meczu rówiesnikom z SMS II Wrocław

SMS Plan Lekcji
SMS zastępstwa
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń"

Eleonora Roosevelt

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.