SMS nagrodzony za udział w projekcie.

2017_niemieckie_nagrody_dla_sms.jpgDo szkoły dotarły nagrody za udział w projekcie Erlebnisreise mit Deutsch - Z niemieckim w drogę. Uczniowie wzięli w nim udział pod kierunkiem pani Ilony Istoczak, nauczyciela języka niemieckiego, w minionym roku szkolnym. Kolejnym z punktów regulaminu konkursu jest udział nauczycielki w warsztatach, podczas których będzie miała ona okazję zapoznać się z kreatywnymi metodami pracy przy pomocy otrzymanego pakietu pomocy dydaktycznych do nauki języka niemieckiego.