Szkoła Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica :: SMS nagrodzony za udział w projekcie.

przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

SMS nagrodzony za udział w projekcie.

2017_niemieckie_nagrody_dla_sms.jpgDo szkoły dotarły nagrody za udział w projekcie Erlebnisreise mit Deutsch - Z niemieckim w drogę. Uczniowie wzięli w nim udział pod kierunkiem pani Ilony Istoczak, nauczyciela języka niemieckiego, w minionym roku szkolnym. Kolejnym z punktów regulaminu konkursu jest udział nauczycielki w warsztatach, podczas których będzie miała ona okazję zapoznać się z kreatywnymi metodami pracy przy pomocy otrzymanego pakietu pomocy dydaktycznych do nauki języka niemieckiego.

SMS Plan Lekcji
SMS zastępstwa
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Dzisiaj bez dobrego szkolenia młodzieży nie ma profesjonalnego klubu, a szkoła to znakomite uzupełnienie oferty Akademii Piłkarskiej Miedzi. Liczę, że absolwenci SMS Miedź w przyszłości zostaną zawodowymi piłkarzami".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.