przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Spotkanie z artystką malarką

3 czerwca jedna z sal lekcyjnych została zamieniona w galerię sztuki. Stało się tak dlatego, że mury naszej szkoły odwiedziła malarka, pani Magdalena Bolesta. Wszyscy uczniowie szkoły podstawowej mieli nie tylko możliwość porozmawiać z artystką na temat sztuki, procesu tworzenia, roli twórczości w życiu każdego człowieka. Uczniowie mogli też podziwiać prace pani Bolesty i zadać jej pytania na temat obrazów. Wystawa wzbudziła zainteresowanie uczniów, a prace - niemały podziw. Jeszcze raz dziękujemy pani Magdzie za wizytę w naszej szkole. 

SMS Plan Lekcji
SMS zastępstwa
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń"

Eleonora Roosevelt

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.