przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Spotkanie z panią Anną Podczaszy

4 czerwca gimnazjaliści i licealiści SMS wzięli udział w spotkaniu z  panią Anną Podczaszy, legniczanką, poetką, nauczycielką języka angielskiego,za tomik "danc" nominowaną do Nagrody Literackiej Nike 2001. Autorka trzech tomików poetyckich wydanych w Biurze Literackim zaprezentowała swój najnowszy zbiór wierszy "Grymasy z podtytułem "Życie między wierszykami"" wydany w formie tradycyjnej z pięknymi ilustracjami oraz w formie audiobooka. 

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że staną się one rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku" 

Jesse Owens

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.