przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Sukces tegorocznych maturzystów

Z radością informujemy, ze tegoroczni maturzyści osiągnęli bardzo wysokie wyniki egzaminu dojrzałości. Z języka polskiego i angielskiego mamy 100 % zdawalność, a z matematyki na poziomie 81,3%. Średnie wyniki to: z języka polskiego 72,2%, z języka angielskiego na poziomie podstawowym 81%, na poziomie rozszerzonym 63,7 %, a z matematyki to 60 %. Ogólnie wszystkie średnie wyniki są wyższe niż powiecie i województwie. Spośród wszystkich liceów z języka polskiego uzyskaliśmy najlepszy średni wynik w mieście, z matematyki trzeci wynik w mieście, języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym drugi wynik w mieście. Absolwentom gratulujemy i czekamy na kolejne Wasze osiągnięcia naukowe, sportowe i życiowe.

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.