przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Szkoła do hymnu

10 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szóstej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Wspólne odśpiewanie hymnu odbyło się w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości. Szkoła do hymnu” to kontynuacja akcji, która rozpoczęła się w 2018 r. Od początku cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. Do akcji włączają się także placówki polonijne z całego świata. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie młodszych klas szkoły podstawowej.

Podręczniki 2022/23
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.