przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Szkolenie klasy siódmej

Edukacja_z_wojskiem.jpegTym razem, w ramach programu „Edukacja z wojskiem”, uczniowie klasy siódmej mieli okazję uczestniczyć w zajęciach przeprowadzonych przez żołnierzy Wojska Polskiego z jednostki wojskowej w Głogowie. Zasadniczym celem programu jest podniesienie świadomości młodzieży w obszarze bezpieczeństwa i obronności oraz kształtowanie podstawowych nawyków i umiejętności z zakresu obrony i ochrony ludności oraz zachowania w sytuacjach kryzysowych. To odpowiedź na współczesne potrzeby oraz zagrożenia związane z bezpieczeństwem. 

Podręczniki 2023/24
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.