Terminy testów sprawnościowych

Wszystkich zainteresowanych rekrutacją do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica informujemy, że testy sprawnościowe odbędą się w poniedziałek, 08.06.2020r.

Kandydaci do szkoły podstawowej:  8:00 – 8:30 rejestracja, 8:30 – 11:30 testy sprawnościowe.

Kandydaci do liceum ogólnokształcącego: 11:30 – 12:00 rejestracja, 12:00 – 14:30 testy sprawnościowe.

Aby wziąć udział w testach sprawnościowych, należy dostarczyć osobiście lub pocztą wymagane dokumenty w terminie do 08.06.2020r.

▪️podanie o przyjęcie do szkoły podstawowej lub liceum,
▪️oświadczenie rodzica /opiekuna prawnego o udzieleniu zgody na udział w testach sprawności fizycznej (do pobrania ze strony szkoły),
▪️kserokopię karty zdrowia sportowca (aktualnej w dniu testów sportowych) potwierdzona przez rodzica lub zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w testach sprawności fizycznej (w przypadku braku karty zdrowia sportowca).

Skany dokumentów można przysłać na adres szkoły, a oryginały przywieźć ze sobą.

Wymagany sprzęt: strój sportowy, obuwie piłkarskie.

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane

belka-face-sms_2.jpg