Testy do Akademii Miedzi już za nami

Prawie 250 osób z całej Polski wzięło udział w poniedziałkowych testach do Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Trenerzy Akademii przyglądali się uczniom ze szkół podstawowych oraz liceum.

Rano swoje siły sprawdzali najmłodsi testowani zawodnicy z roczników 2006 i 2009, którzy mieli do pokonania cztery próby sprawnościowe. Starsi ochotnicy z roczników 2003 i 2004 musieli zmierzyć się z pięcioma zadaniami.

Wybraliśmy Akademię Miedzi bo to fajny i mocny klub. Stąd będzie nam na pewno łatwiej zagrać w ekstraklasie. Poza tym słyszeliśmy bardzo dobre opinie o tej akademii i trenerach. Na razie bardzo mi się tu podoba. Chciałbym tutaj grać– powiedział Maciek, który wziął udział w testach.

Wśród ponad 200 zawodników trenerzy Akademii Miedzi będą mieli znakomity materiał do analizy i dalszych naborów. Wszystkim, którzy wzięli udział w testach do Akademii Miedzi serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przyjazd.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń"

Eleonora Roosevelt