przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Tydzień Noblowski 2021

grafika_na_facebook2x_m.pngZa nami Tydzień Noblowski 2021 - projekt, do którego Uniwersytet Warszawski zaprosił uczniów z całej Polski. W zajęciach zainspirowanych materiałami nadesłanymi przez organizatorów mieli też okazję wziąć udział uczniowie z naszej szkoły. Projekt miał na celu propagowanie wiedzy o Nagrodzie Nobla i jej laureatach, a szerzej - promowanie wiedzy, nauki i postaw prospołecznych. 

Podręczniki 2021/22
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.