przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Uczniowie z klasy VI grali na Ukrainie

52901725_2057010607701777_2329113137728454656_n.jpgOd 21 do 25 lutego zespół uczniów z klasy VI reprezentował SMS Miedź Legnica na XVII Międzynarodowym Turnieju o Puchar Jurija Drohobycza. Całe rozgrywki należy uznać za bardzo udane, nasza drużyna zanotowała cztery zwycięstwa oraz jedną porażkę, co w końcowym rozrachunku pozwoliło na zajęcie V miejsca. Nie był to jedynie wyjazd ukierunkowany na sport, zawodnikom zapewniono również dodatkowe atrakcje. We Lwowie chłopcy zwiedzili rynek, teatr i cmenarz Łyczakowski - zabytkową nekropolię, miejsce pochówku wielu znanych i zasłużonych Polaków. W Drohobyczu przygotowano dla nich pokazy gimnastyczne, zaś w Truskawcu mogli skorzystać z pijalni wody Naftusia i obejrzeć pokazy w delfinarium.

 

 

SMS Plan Lekcji
SMS zastępstwa
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń"

Eleonora Roosevelt

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.