przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Uczniowie SMS trenują zdalnie!

Pomimo niewątpliwie trudnej i wymagającej dużej odpowiedzialności sytuacji związanej z pandemią koronawirusa uczniowie SMS Miedź Legnica SA kontynuują zajęcia sportowe... zdalnie. Świetnym przykładem jest klasa V SP, której trenerem prowadzącym jest Krzysztof Skrzypek. Młodzi zawodnicy każdego dnia otrzymują nowy plan treningowy. Oparty jest on na wszystkich elementach treningu piłkarskiego - rozgrzewki, treningu bez i z piłką oraz wyciszeniem. Dodatkowo wszystkie zadania oparte są o materiał wideo, który pomaga zachować zawodnikom poprawność i jakość wykonania.

 - Chłopcy otrzymują plan treningowy, który pozwala zachować im sprawność i doskonalić umiejętności. Bardzo nam  zależy, aby obecna światowa sytuacja nie była wymówką. Dodatkowo jest to bodziec do zorganizowania czasu w trakcie narodowej kwarantanny. Z dumą mogę powiedzieć, że zawodnicy bardzo mocno się zaangażowali. Udowadniają to poprzez regularne przesyłanie materiałów wideo lub zdjęć -  powiedział trener Skrzypek.  

Warto zaznaczyć, że w plany treningowe włączeni zostali rodzice. Cieszymy się, że wspierają swoje pociechy i wspólnie, w miarę możliwości, spędzają ten trudny czas, który jednocześnie sprzyja pogłębianiu relacji. Mamy nadzieję, że pozostali wezmą przykład z V klasy SP.

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.