przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Wieczór w teatrze

2015_sms_w_teatrze.jpgNa deskach Teatru Modrzejewskiej w Legnicy odegrany został spektakl „III Furie”. Na widowni nie zabrakło licealistów Szkoły Mistrzostawa Sportowego. Ten dwugodzinny spektakl z muzyką graną na żywo wzudził wiele skrajnych emocji, pokazał „niezliczone […] formy naszego ojczystego głupstwa i obrzydliwości, niegodziwości i prymitywizmu […]. Oto drapieżna wizja nas i naszych sąsiadów, naszych skrytych, obrzydliwych myśli, naszych głupich czynów, naszych pretensji do świata”. 

SMS Plan Lekcji
SMS zastępstwa
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

"Dzisiaj bez dobrego szkolenia młodzieży nie ma profesjonalnego klubu, a szkoła to znakomite uzupełnienie oferty Akademii Piłkarskiej Miedzi. Liczę, że absolwenci SMS Miedź w przyszłości zostaną zawodowymi piłkarzami".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.