przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Wigilie klasowe w szkole podstawowej

W klasach piątej, szóstej i siódmej szkoły podstawowej w ostatnim tygodniu przed przerwą świąteczną odbyły się wigilie klasowe. Uczniowie zebrali się wokół wigilijnego ekranu, gdzie czekał na nich seans bożonarodzeniowego filmu, umilany przygotowanymi na tę okazję słodkościami (oczywiście zgodnymi ze zdrowymi standardami piłkarskiego odżywiania). Uczniowie zostali pożegnani przez wychowawcę świątecznymi życzeniami i skromnym podarkiem, który ma im przypominać o szkolnej społeczności przez długi okres zimowej rozłąki.

Podręczniki 2023/24
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.