przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Wiosenny pejzaż w wykonaniu uczniów klas SP

Dziś pierwszy dzień astronomicznej wiosny. Nie możemy cieszyć się nią na świeżym powietrzu, zapraszamy więc do obejrzenia galerii prac, które wykonali nasi uczniowie.  Zadany przez panią od plastyki temat "Wiosenny pejzaż"  został zrealizowany bardzo dobrze, powstały prace, które są po prostu piękne! Autorom gratulujemy talentu i wyobraźni!

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.