przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Świętujemy Dzień Dziecka

Uczniowie naszej szkoły wspólnie z wychowawcami decydowali,  jak świętować Dzień Dziecka. Klasa VII postanowiła z okazji tego święta wybrać się wspólnie z wychowawcą do kina. Chłopcy wybrali film pt. "John Wick", amerykański thriller neo-noir z Keanu Reevesem w tytułowej roli. Nieco inny film wybrali uczniowie klasy VI . Razem z wychowawczynią zdecydowali się na zabawnego"Aladyna". Dwie godziny spędzone w kinie na pewno nie można uznać za stracone - mówili po seansie. Chłopcy z tej klasy dodatkowo mogli cieszyć się z prezentów od rodziców, którzy postanowili przygotować im sportowe niespodzianki. Z niespodzianek mogli również cieszyć się uczniowie klasy 4. Dodatkowo wybrali się oni na wycieczkę do Straży Pożarnej. Spotkanie ze strażakami wywarło na nich niezapomniane wrażenie. Klasa 2 LO postawiła na przyjemny spacer po parku oraz wizytę w jednej z legnickich lodziarni. 

 

Naszym uczniom z okazji Dnia Dziecka jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia. 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Mistrzostwa Sportowego

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.