przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Wycieczka do Książa

30 września klasy 7 i 8 pojechały na wycieczkę do Zamku Książ. W ten sposób klasy świętowały przypadający w tym dniu Dzień Chłopaka. Razem z opiekunkami uczniowie rozpoczęli zwiedzanie od zamkowych podziemi, gdzie mogli wysłuchać wstrząsających opowieści o pracujących tu w czasie wojny przymusowych robotnikach. Po labiryncie zamkowych pokojów przeprowadziły grupy dwie panie przewodniczki, które opowiedziały historię rodu von Hochbergów i księżnej Daisy. Uczniowie zakończyli wycieczkę, wędrując po malowniczych tarasach otaczających zamek. 

Podręczniki 2021/22
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.