przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Wyjazd do Drezna

Dawid Michalków i Kamil Roślen, uczniowie klasy 2 liceum, zostali zaproszeni przez prezydenta Legnicy wraz z przedstawicielami innych szkół na wycieczkę do Drezna z okazji Dni Europy. W programie wyjazdu znalazł się spacer po mieście, udział w oficjalnych obchodach Dni Europy (w tym spotkanie z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem) oraz wysłuchanie dwóch koncertów muzycznych.

Podręczniki 2023/24
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

    1. „Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków” – przysłowie chińskie

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-akademia_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.