Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Informujemy, że wyniki egzaminu ósmoklasisty można sprawdzić w serwisie (adres, loginy i hasła wysłane zostały absolwentom przez dziennik elektroniczny). Odbiór osobisty zaświadczeń o wynikach egzaminu możliwy jest w dniu 31 lipca w godzinach 10-13 w nowej siedzibie szkoły przy ul. Radosnej 17 segment D i E (wejście od tyłu budynków zajmowanych przez VII LO). Przy odbiorze wymagany będzie zwrot szkolnych lektur i podręczników (jeśli dotychczas nie zostały zwrócone) lub wniesienie opłaty za książki zagubione.

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane

belka-face-sms_2.jpg