przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Informujemy, że wyniki egzaminu ósmoklasisty można sprawdzić w serwisie (adres, loginy i hasła wysłane zostały absolwentom przez dziennik elektroniczny). Odbiór osobisty zaświadczeń o wynikach egzaminu możliwy jest w dniu 31 lipca w godzinach 10-13 w nowej siedzibie szkoły przy ul. Radosnej 17 segment D i E (wejście od tyłu budynków zajmowanych przez VII LO). Przy odbiorze wymagany będzie zwrot szkolnych lektur i podręczników (jeśli dotychczas nie zostały zwrócone) lub wniesienie opłaty za książki zagubione.

SMS Plan Lekcji
Podręczniki 2019/20
SMS Dziennik
Strefa Miedzi Legnica

 

"Kiedy czasy są gorsze, nie przestawaj wierzyć, pracuj ciężko, a wszystko się poprawi."

Harry Kane 

 

Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

belka-face-sms_2.jpg

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.